درب برقی

درب برقی۱۳۹۸-۵-۹ ۰۷:۳۴:۱۷ +۰۰:۰۰

توضیحات

درب برقی :

در برقی که درب اتوماتیک نیز نامیده می شود، دربهایی هستند که بدون دخیل بودن دست می توان آنها را باز و بسته نمود.ساخت درب برقی تاثیر بسزایی در طراحی های ساختمانها،مراکز و فروشگاهها و همینطور تاسیسات و سازمانهای دولتی در راستای زیبایی بیشتر،امنیت بالاتر و راحتی بیشتر داشته است.

خانه های نوساز تماما از درب برقی استفاده می کنند که با استفاده از آن در ساختار خانه و یا آپارتمان دیگر نیازی به همراه داشتن کلید نیست و با استفاده از ریموت می توان درب را به راحتی باز و بسته نمود.

گروه تولیدی صنعتی تکساز کرکره اصفهان، از سال 1385 ، با استعانت از الطاف الهی و با مدیریت آقای علیرضا هلالی اصفهانی، به عنوان اولین و بزرگترین برندِ تولید انواع درب  برقی اتوماتیکِ پارکینگی و فروشگاهی اعم از در کرکره ، در اتوماتیک ریلی، در جکدار، در اپراتور شیشه ای ، درب اتوماتیک زیر سقفی در استان اصفهان فعالیت خود را آغاز نمود. این گروه صنعتی با تکیه بر تجربه سی ساله کارشناسان فنی خود و با بهره گیری از دانش روز دنیا، موفق به اجرای پروژه های عظیمی برای مجموعه های دولتی و خصوص شده و افتخار دارد با ارائه بالاترین کیفیت متریال و تجهیزات، رضاتمندی حداکثری مشتریان خود را جلب نماید. تکساز کرکره اصفهان، با توجه به نیازهای روز بازار ایران، مبادرت به توسعه فعالیت های خود در زمینه تولید،تعمیر و نصب انواع سقف ها و سایبان های برقی و نماهای کامپوزیت ساختمان نموده و از این طریق توانسته است بخش اعظمی از نیاز های معماری روز ایران را در این زمینه تامین نماید.

مزایای درب کرکره برقی نسبت به کرکره های قدیمی :

  •  وزن سبک تر: کرکره های قدیمی یکدست و یکپارچه بودند و همینطور وزن آنها سنگین بود و هنگام بالا و پایین بردن آنها صدای زیادی تولید می کردند در حالی که دربهای کرکره برقی اتوماتیک امروزی وزن کمی داشته و آلودگی صورتی ایجاد نمی کنند.
  • امنیت بیشتر: مورد بسیار مهمی که درب کرکره برقی را نسبت به نسل قدیمی برتری می دهد مسئله امنیت می باشد که دیگر مانند کرکره های قدیمی با شکستن قفل نمیتوان آنها را بالا و پایین کشید و از امنیت فوق العاده ای برخوردار می باشند.
  •  ظاهر زیباتر: درب کرکره های قدیمی ظاهر زیبایی نداشتند ولی درب برقی کرکره ای به خاطر قابلیت رنگی بودن تیغه ها ظاهر زیبا و مناسب برای یک فروشگاه لوکس را دارا می باشند.

تکساز کرکره تولید کننده و ارائه کننده خدمات تعمیرات درب کرکره برقی، و انواع درب اتوماتیک در اصفهان و تمامی شهرهای ایران توسط تیم کاملا مجرب و متخصص .در هر ساعت از شبانه روز با بهترین قیمتها در خدمتگذاری حاضریم.